Klienti un pieredze
No 2005.gada plānojam, projektējam, saskaņojam, izbūvējam un uzturam savu infrastruktūru kā internet un datu pārraides pakalpojumu sniedzējs, kas ietver nodrošina klientiem piekļuvi Latvijas un starptautiskajam internetam, piešķirot saviem klientiem reālās IP adreses un piekļuvi LIX (Latvijas Internet trafika apmaiņas punkts). Šo gadu laikā esam uzbūvējuši savu infrastruktūru vairākos Latvijas reģionos ar daudzām apraides bāzes stacijām un kabeļu tīkliem.
SIA „Stream Networks”

SIA „GP Systems” nodrošina priekš SIA „Stream Networks” datu pārraides antenu, RRL, LAN un optisko tīklu plānošanu, saskaņošanu projektēšanu un uzstādīšanas darbus (uz ēkām, ūdenstorņos, Latvenergo torņos un IM torņos). Nodrošinam datu pārraides tīkla uzturēšanu un bojājumu novēršanu visā Latvijas teritorijā 4 stundu ietvaros.

SIA „Latvijas Mobilais Telefons”
SIA „GP Systems” nodrošina priekš SIA „Latvijas Mobīlais Telefons” jaunu zemo bāzes staciju un torņu būvniecību, kas ietver sevī vietu meklēšanu, projektēšanu, saskaņošanas, kā arī elektrības un ceļa izbūvi līdz tornim. Rekonstruējam esošo tīklu uz 3G un 4G tīklu, kā arī veicam iekārtu konfigurāciju, palaišanu darbībā, regulēšanas darbus un tīkla aparatūras mērījumus.
SIA "TELE 2"
SIA „GP Systems” nodrošina priekš SIA „Tele 2” jaunu bāzes staciju būvniecību, kā arī esošo staciju rekonstruēšanu uz 3G un 4G tīklu.
Grand Palace Hotel Riga
Wi-Fi un kabeļu (LAN) tīkla projektēšana un izbūve visā viesnīcas teritorijā, kā arī nodrošinam tīkla uzturēšanu un bojājumu novēršanu.
SIA „Bite Latvija”

Sadarbībā ar SIA „NT Service” esam veikuši SIA „Bite Latvija” 3G bāzes staciju uzstādīšanu un RRL līniju rekonstrukciju. Paralēli nodrošinājām uzstādīto iekārtu konfigurāciju, palaišanu darbībā kā arī regulēšanas darbus un tīkla aparatūras mērījumus.

 

SIA „Telecentrs”

Datu pārraides antenu, RRL, LAN un optisko tīklu plānošana, saskaņošana un uzstādīšanas darbi (uz ēkām, ūdenstorņos, Latvenergo torņos, Tele 2 un IM torņos), kā arī datu pārraides tīkla bojājumu novēršanu visā Latvijas teritorijā.

KIS „Trešais tēva dēls”
SIA „GP Systems” sadarbībā ar kompāniju SIA „Telecentrs” piedalījās projekta KIS „Trešais tēva dēls” ieviešanā Latvijā – radio un RRL datu pārraides tīklu plānošana, saskaņošana un uzstādīšana.
Gatartas pansionāts
SIA "GP Systems" uzstādīja māsu saziņas iekārtas pie visām Gatartas pansionāta gultas vietām, kā arī veicam uzturēšanu un bojājumu novēršanu.
Sazinies
Birojs
Telefons: +371 27097338