Videonovērošana
GP Systems Jūsu biznesa drošībai piedāvāta iekštelpu un āra teritoriju novērošanu ar dienas un nakts kamerām. Videonovērošanas sistēmā tiek ietvertas videokameras, objektīvi, monitori un ieraksta sistēmas, kas ļauj veikt profesionālu un kvalitatīvu video novērošanu pie jebkādiem apstākļiem.

Mēs piedāvājam

Pateicoties jaunievedumiem un jaunāko pieejamo tehnoloģiju izmantošanai, mēs varam izstrādāt daudzpusīgu videonovērošanas sistēmu, lai apmierinātu visas jūsu biznesa vajadzības - no vienas vienīgas līdz pat simtiem kameru lielu sistēmu.

Instalējot sistēmas ņemam vērā riska novērtējumu, ļaujot sistēmai būt elastīgai un nākotnē pielāgoties Jūsu biznesa attīstībai, neliekot Jums atkārtoti tērēt līdzekļus par sistēmas pārbūvi.

GP Systems videonovērošanas risinājumi:

  • Digitālā videonovērošana;
  • IP videonovērošana;
  • Megapikseļu videonovērošana;
  • Termokameru videonovērošana.

Mūsu uzņēmuma kvalificētie tehniskie speciālisti noteikti ieteiks Jūsu vajadzībām un iespējām visatbilstošākos video novērošanas sistēmas risinājumus. Jūsu ērtībai ir sagatavoti dažādi video novērošanas piedāvājumi, tajā skaitā piedāvājot digitālo, IP, megapikseļu un termokameru videonovērošanu. Ir iespējami arī dažādi risinājumi, piemēram, parasta slēpta vai attālināta videonovērošana ar interneta pieslēgumu. 

Piedāvājam iespēju plašās teritorijās izveidot videonovērošanu, ar iespēju signālu pārraidīt caur datu pārraides antenām, neizmantojot kabeļu tīklus. Šis risinājums ļaus ar videokameras palīdzību sasniegt pat vistālākās un slēptākās Jūsu īpašuma vietas.

Industriāliem projektiem piedāvājam īpaši pielāgotas videonovērošanas sistēmas. Tā kā tehniski realizējamo iespēju spektrs ir milzīgs, ieteiksim un konsultēsim par atbilstošākās novērošanas sistēmas izveidošanu Jūsu izvēlētajos objektos!

Sazinies
Birojs
Telefons: +371 27097338