Optiskie un vājstrāvu tīkli (LAN)

Optiskie tīkli
Mūsu uzņēmuma pakalpojumi ietver optisko kabeļu instalēšanu un uzturēšanu, kas ir pašlaik modernākais no interneta pieslēguma un datu pārraides veidiem ar augstu pārraides ātrumu un sakaru kvalitāti.

GP Systems speciālisti gan ierīkos, gan izbūvēs optiskos tīklus daudzdzīvokļu mājās, gaisvadu līnijās, kā arī ieguldīs zemē.

Mēs piedāvājam

Mūsdienu pieprasījums pēc mobilo, video un uz datu mākoņiem balstītajiem pakalpojumiem rada milzīgu slodzi Jūsu datu tīklam, un tas vairs nevar nodrošināt kvalitatīvu pārraidi. Šādos gadījumos ir nepieciešams universāls un dinamisks tīklu risinājums, kas var pielāgoties Jūsu biznesa mainīgām vajadzībām.

  • GP Systems Jums piedāvā izveidot visaptverošu optisko tīklu ar daudzslāņu tīkla komunikāciju tehnoloģijām, lai paātrinātu interneta pakalpojumu piegādi;
  • Optiskie kabeļu tīkli tiek ierīkoti drošās vietās, kas samazina kabeļu bojājumu risku;
  • Garantējam stratēģiski pareizu tīklu vieglai un ērtai tīkla optimizācijai;
  • Tīkla projektēšana un ierīkošana notiek atbilstoši klienta prasībām pret tīkla funkcionalitāti un pārraides ātrumiem;
  • Pēc pakalpojuma ierīkošanas nodrošinām arī tīkla uzraudzību un apkalpošanu.
Plaši pieejami datu transporta pakalpojumi ļaus Jums pilnībā realizēt sava biznesa potenciālu!
Vājstrāvu tīkli (LAN)
Mūsu uzņēmuma pakalpojumi ietver vājstrāvu kabeļu instalēšanu un uzturēšanu, kuru pamatā ir vājstrāvu tīkli priekš videonovērošanas, signalizācijas, ugunsdrošības, piekļuves kontroles un citām sistēmām Jūsu drošībai, kā arī priekš iekšējā interneta vai datu tīkla ofisā vai būvē.

Vājstrāvu (LAN) datu pārraides tīklu infrastruktūra

GP Systems koncentrē zināšanas par klientu segmentiem neatkarīgi no biznesa lieluma un specifikācijas. Mēs nodrošinām visu līmeņu un sarežģītības vājstrāvu līniju montāžā. Mūsu meistaru lielā pieredze un augstā kvalifikācija garantē vislabākos rezultātus. 

  • Kabeļu tīkli tiks ierīkoti drošās vietās, kas samazina kabeļu bojājumu risku;
  • Garantējam stratēģiski pareizu tīklu, lai pēc tam var pievienot ierīces bez tīkla izmainīšanas;
  • Kā arī nodrošinām projektēšanu un instalēšanu jebkurā vietā, kur ir tehniskais nodrošinājums.
Mūsu stiprās puses ir elastīgums, ciešas attiecības ar klientiem, optimāla vajadzību analīze un konsultācijas. Mēs atbalstīsim Jūs ar mūsu pieredzi, lai atrastu risinājumu un atbildes nepieciešamo pakalpojumu īstenošanai un uzturēšanai ilgtermiņā.
Sazinies
Birojs
Telefons: +371 27097338