Wi-Fi tīklu izveide un uzturēšana
GP Systems piedāvā Wi-Fi tīkla ieviešanas pakalpojumus visā Latvijā. Atšķirībā no DSL un kabeļu interneta tehnoloģijām, kas prasa, lai Jūs fiziski atrastos vienā vietā, izmantojot mūsu uzstādīto Wi-Fi tīklu varat lietot savu datoru vai mobilo ierīci interneta piekļuvei visā Jūsu uzņēmumā. Ir iespējams vienlaicīgi uzstādīt kabeļu tīklu kopā ar dalīto Wi-Fi tīklu, kasnodrošina atsevišķu pieeju klientiem un darbiniekiem. Piedāvājam īpaši efektīvus risinājumus tieši viesnīcām, skolām, lielveikaliem, lielām ofisu telpām un auditorijām.

Mēs piedāvājam

Piedāvājam Wi-Fi tīklu projektēšanu, izveidi un uzturēšanu  vidējiem un lieliem uzņēmumiem un valstiskajām organizācijām. Wi-Fi tīklu izveidi spējam nodrošināt visā Latvijā, tajā skaitā arī uzņēmumiem lauku rajonos. 

Mēs projektējam un uzstādām Wi-Fi 2,4GHz tīklu Jūsu biznesa vajadzībām. Izmantojam tādu ražotāju kā Cisco Systems, MikroTik, HP, Motorola iekārtas, kas garantē augstu kvalitāti un stabilu datu pārraidi. Mūsu serviss ietver pilnu apkalpošanas ciklu:

  • Prasību analīze, nosakot kā Wi-Fi tīkls tiks izmantots un kādi ir labākie bezvadu risinājumi tieši Jūsu biznesam;
  • Nepieciešamo iekārtu iegāde un to iespējamo novietošanas vietu novērtēšana;
  • Wi-Fi tīkla instalācija, montāža un konfigurācija;
  • Vienreizēju pakalpojuma ierīkošanas maksu un bezmaksas abonēšanu visu turpmāko laiku;
  • Izveidot Wi-Fi tīklu un uzstādīt iekārtas uz esošās interneta bāzes vai kādām no mūsu piedāvātajiem pastāvīgā bezvadu interneta pieslēgumiem;
  • Neierobežotu piekļuvi internetam 24 stundas diennaktī;
  • Iespēju piedāvāt bezmaksas piekļuvi Wi-Fi internetam saviem darbiniekiem un klientiem;
  • Varat koplietot internetu ar datoriem un mobilajām ierīcēm, kā arī ar printeriem, kopīgiem failiem un mapēm un citām aparatūras ierīcēm, piemēram, skeneriem un faksa aparātiem;
  • Gala testēšana un nodošana ekspluatācijā;
  • Wi-Fi tīkla monitoringu (uzraudzību), telefoniskas konsultācijas, attālinātu tīkla atbalstu, kvalitatīvu tīkla uzturēšanu un ātru problēmu atrisināšanu.

Neatkarīgi no Jūsu biznesa veida, ar GP Systems vienmēr varēsiet sasniegt savus mērķus. Mūsu speciālisti uzlabos Jūsu biznesu ar integrētiem bezvadu savienojumiem produktīvākam un efektīvākam darbam.

Pateicoties tehnoloģijām, plašajam pārklājumam un kvalitatīvajam sniegumam, datu pārraide ir ātra un stabila. Katra klienta datu plūsma ir privāta, kas nozīmē, ka tiek sniegta maksimāla datu pārraides drošība.
Sazinies
Birojs
Telefons: +371 27097338